Tarife Danışmanlığı

Elektrik Tarife Danışmanlığı

İşletmenize en uygun tarifeyi gelin birlikte yönetelim

Elektrik satın alması kadar doğru tarifeden elektrik kullanmakta maliyet azaltıcı bir unsurdur. AFA Enerji Danışmanlık olarak kurum ya da kuruluşların elektrik aboneliklerini inceliyor daha uygun tarifeden elektrik kullanmalarına yardımcı oluyoruz.

Yatırım Gerektirmeden Maliyetleri Azaltırsınız!

Birçok elektrik abone grubu ve bunlara bağlı tarifeler vardır. İşletmeniz için en doğru tarife seçimini konunun uzmanlarına bırakabilirsiniz. Böylelikle sizde asıl işlerinize odaklanabilirsiniz.

Kalite Arayan Kurumsal Firmaların Tercihiyiz!

AFA Enerji’nin, çift terimli tarife hizmetiyle, kurumsal elektrik abonelerine maliyet avantajı sağlayan ilk danışmanlık şirketi olduğunu biliyor muydunuz? Kalite ve güvenilirlik arayan kurumsal firmalar için en doğru seçenek her zaman AFA Enerji olmuştur.

Şirketimiz KVKK kapsamında hizmet verir ve ISO 50001:20011 ve ISO 90001:2015 sertifikalarına sahiptir.

En İyiler Bizi Tercih Ediyor!

Türkiye’nin en büyük markalarından olan Vodafone, Hilton Otelleri, Radisson Otelleri, Hürriyet, CNN, FOX TV, Medical Park, Memorial, Trump Tower, Astoria AVM gibi birçok büyük kuruluşun tarife danışmanlık hizmetlerini yönettik ve yönetiyoruz.

Çift Terimli Tarifeyi Bize Sorun!

Çift Terimli Tarife Nedir?

Çift terimli tarife, elektrik tarifenizi değiştirerek faturanızı yatırım yapmadan düşürebileceğiniz, tüketilen elektrik enerjisi miktarına ek olarak, güç bedelinin faturaya eklendiği bir elektrik dağıtım tarifesidir. Tek terimli tarifeye göre daha uygun birim fiyatlara sahiptir.

Çift Terimli Tarifenin Herhangi Bir Riski Var mıdır?

Doğru bir sözleşme gücünün tercih edilmesi durumunda çift terimli tarifenin herhangi bir riski yoktur. Burada önemli olan, doğru analize dayalı sözleşme gücünün belirlenmesi ve tüketimlere göre dönemsel olarak yine sözleşme gücünün değiştirilmesidir. Bu aşamada da AFA Enerji Danışmanlık uzmanlığı devreye girmektedir.

Siz İşinizi, Biz Enerjinizi Yönetelim!

Sizin İçin En Doğrusunu Belirleriz

Bizden hizmet almaya karar verdiğinizde aboneliklerinizin tüketim alışkanlıklarınızı inceleyerek geleceğe dönük öngörülerde bulunuruz. Yaptığımız tespitler sonucunda belirlediğimiz sözleşme gücü değişikliklerini doğru zamanda yapar sağlayacağınız avantajı en üst noktaya taşırız.

Sağladığınız Avantajı Size Raporlarız

Yaptığımız başvurular sonucunda tek terimli tarifeye göre yaptığınız avantajı karşılaştırmalı bir tablo ile raporlarız. Böylelikle Türkiye’nin her bir köşesindeki aboneliklerinizin ne kadar tasarruf ettiğini görebilir ve birbirleri ile kıyaslayabilirsiniz.

Yoğun musunuz? İşi Uzmanına Bırakın

Elektrik Şirketleri İle İletişimi Sağlar, Gerekli Aksiyonu Alırız.

Tüketimlerinizin seyrine göre yükseltilmesi veya düşürülmesi gereken sözleşme gücü değişikliklerini ilgili dağıtım şirketinize ve tedarikçinize bildirir dağıtım bağlantı anlaşmalarını sizin adınıza imzalarız.

Elektrik Faturalarınızı Hatalara Karşı Kontrol Ederiz

Her ne kadar süreçleri doğru yönetseniz de faturalandırma esnasında hatalar sık karşılaşılan bir durumdur. İşletmenize düzenlenen tüm faturalar hatalara karşı kontrol edilir. Böylelikle fazladan bir bedel ödemek zorunda kalmadığınızdan emin olursunuz.

Tasarrufu Garanti Ederiz

Siz Kazanırsanız, Biz Kazanırız.

Çift terimli tarife danışmanlığını hiçbir risk almadan bize emanet edebilirsiniz. Böylelikle sizde kafanızı değil çayınızın şekerini karıştırırsınız.

Bizimle Çalıştığınızda Avantajı Garantilersiniz

AFA Enerji Danışmanlık olarak, çift terimli tarife yönetiminde sizlere tasarruf garantisi veriyoruz. Danışmanlık ücretimizi, sağlanan tasarruf üzerinden kar paylaşımı olarak faturalandırırız. Dolayısıyla sizlere mümkün olan en yüksek tasarrufu sağlamaya çalışıyoruz. Ortada bir tasarruf yoksa herhangi bir ödeme yapmak durumunda da kalmıyorsunuz.

Tarife Danışmanlığı Alana, Tedarik Danışmanlığı Bedava!

AFA Enerji Danışmanlık ile tarife danışmanlığı anlaşması yaptığınızda ayrı bir hizmet olarak sunulan indirimli elektrik tedarik danışmanlığı kapsamında teklif toplama ve sözleşme müzakere sürecini ücretsiz veriyoruz. Böylelikle karmaşık ihale süreçlerini profesyonel bir hizmet desteği ile gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

*Ücretsiz tedarik danışmanlığı kapsamında verilen hizmete sözleşme süresi boyunca hazırlanan raporlar dâhil değildir.

Her Zaman Yanındayız

Elektrik sektörü teknik detaylara ve sürekli değişen parametreler sahip bir sektördür. Tarife danışmanlığını bizden aldığınızda elektrik fiyatları, ihale süreçleri, mevzuat gelişmeleri gibi merak edilen birçok konuda sizlere cevaplar veriyoruz.

İlgili Makaleler

Menü