Toplu Abonelik Hizmetleri

Elektrik hizmetinden faydalanmak için abonelik kaydının, perakende satış şirketi olarak ta bilinen, bölgede görevli tedarik şirketleri tarafından mevzuata uygun olarak yapılması gerekmektedir. Elektrik hizmetinden faydalananlar da usulüne uygun şekilde aboneliğin yapılması için kanun ve yönetmeliklerle belirlenmiş şekilde işlemleri yaptırmak zorundadırlar. Aksi takdirde, usulsüz veya duruma göre kaçak elektrik kullanmak durumuna düşebilirler. Perakende şirketleri, abone hakkında çeşitli bilgileri kayıt altına alarak elektrik tedariği sağlarlar

Bireysel tüketiciler için abonelik işlemleri aslında basittir. Ancak merkezi herhangi bir il olan ve birden çok elektrik dağıtım bölgesinde şubeleri olan işletmeler, değişkenlik gösteren düzenlemeleri takip etme ve yönetme konusunda zorluklarla karşılaşabilmektedirler.

Ülkemizde dağıtım sistemi 21 bölgeye bölünmüş durumdadır ve her bir bölgenin görevli tedarik şirketi bulunmaktadır. Abonelik işlemlerinin yapılma şekli, değişik bölgelerdeki perakende şirketleri nezdinde değişiklikler gösterebilmektedir. Şirketlerin kullandıkları müşteri yönetim yazılımları, donanımları ya da mevzuata yönelik yorumları, farklı uygulamalara neden olabilmektedir.

AFA Enerji olarak, toplu abonelik işlemleri konusunda profesyonel destek hizmeti sağlamaktayız. 21 Dağıtım bölgesindeki tüm perakende şirketleri nezdinde abonelik işlemlerini takip ve neticelendirme konusunda tecrübeli ve organize bir ekip ile hizmet veriyoruz.

AFA İle Tanışın! Bir Bilene Danışın!

Biz Sizi Arayalım
X

Sizinle İletişime Geçelim

Hemen Ara WhatsApp Mesaj Hattı

Bize Ulaşın

Sizin için ne yapabiliriz? Arayın konuşalım! Sonuca birlikte ulaşalım!*Kabul Edilen Dosya Türleri .pdf, .jpg, .jpeg, .png, .zip, .rar