Elektrik Tedarik Danışmanlığı

Elektrik Tedarik Danışmanlığı

Elektrik Satın Alması Uzman Desteği ile Daha Kolay

Enerjinizi lisans sahibi özel bir enerji şirketi ile indirimli olarak tedarik etmek, şirketinizin kârlılığını arttırmanın bir yoludur. Bununla birlikte, çoğu zaman, tüketiciler teklif toplama süreçlerini uzman danışman yardımı olmadan ele alarak yönetmeye çalışırlar ve lisans sahibi elektrik şirketlerinden teklif almak için gereken çabayı hafife alırlar.

Sizin Enerjiniz, Bizim İşimiz!

Uzman kadromuzun desteği ve tavsiyeleri ile en az maliyetle rekabetçi ve sürdürülebilir fiyatlarla kesintisiz elektrik satın almak çok daha kolay ve güvenli!

Elektrik Teklif Tipleri Aklınızı Karıştırıyor mu?

İşletmenizin tüketim alışkanlığına uygun olmayan, size tercih imkânı sunmayan, sektör terminolojisi ile karmaşıklaşan elektrik fiyat tekliflerini sizi için topluyor ve anlaşılabilir karşılaştırmalar ile sadeleştirerek en doğru tercihi yapabilmeniz için destek oluyoruz.

İşletmeniz İçin En Doğru Fiyatları, En Güvenilir Şirketlerden Buluyoruz

Elektrik tedarik süreçlerinde fiyat teklifi toplarken AFA Enerji Danışmanlık olarak çok daha rekabetçi bir ortam oluşturarak tedarik süreçlerini yönetmenize, fiyat avantajı oluşturmanıza, ihale şart ve koşulları işletmenizin lehine çevirmenize yardımcı oluyoruz.

Siz Halen Annenizin Elektrik Şirketiyle mi Çalışıyorsunuz?

Size Yardımcı Olabiliriz?

AFA Enerji Danışmanlık elektrik piyasalarında aktif olan tüm lisans sahibi şirketler ile temas halinde olup bu şirketlerin piyasadaki ticari duruşlarını, işletmelere sundukları teklif fiyatları ve bu tekliflere ilişkin tedarik sözleşmelerini, operasyon güçleri hakkında bilgi sahibidir. Geniş piyasa hâkimiyetimiz sayesinde müşterilerimizin tercih ettiği teklif tipini en rekabetçi şekilde araştırırız.

Hangi Seçenek Sizin İçin En Doğrusu?

PTF+YEKDEM, sabit fiyatlı veya düzenlenen tarifeye endeksli tekliflerden hangisinin sizin için uygun olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Seçenek olmadan size sunulan teklifler yerine ihtiyacınıza uygun teklif tipleri üzerinden fiyat toplayabiliriz.

Teklif Fiyatınızı Doğru Bir Sözleşme İle Garanti Altına Almalısınız

Hukukçular özel hukuk hükümlerini yorumlayabilirler. Ancak elektrik piyasası teknik terimler, formüller ve derin bir piyasa yapısı içerir. Aktif enerji birim fiyatının hesaplanmasına, hangi koşullarda fiyatın değişebileceğine, hangi maliyetlerin tüketiciye yüklenebileceği ve özellikle YEKDEM gibi konulara ilişkin yorumların bir elektrik piyasası uzmanı tarafından yapılması gerekir.

Rahat Bir Tedarik Süreci İçin Sıkı Bir Müzakere Gerekir!

Enerji maliyetinin işletmelerin toplam maliyetlerine etkisi düşünüldüğünde tüketicilerin fiyat kadar güvenilirlik esasına da önem vermeleri gerekmektedir. Kurulduğumuzdan bu yana elektrik sözleşmelerini müzakere ettiğimiz için en üst seviyedeki tecrübemiz ile risk ve gizli maliyetlere karşı sizi en doğru şekilde koruruz.

Birlikte Güçlüyüz!

AFA Enerji Danışmanlık Türkiye’nin 81 ilinde 30.000 adet elektrik aboneliğini yönetmektedir.

Ulusal ve uluslararası çok sayıda müşteriyi portföyünde bulunduran şirketimiz, aynı sektörde ve aynı tüketim alışkanlıklarına sahip birbirinden bağımsız işletmelerin ihale süreçlerini birleştirerek indirimli elektrik satın alma süreçlerinde rekabet avantajı oluşturur.

Satış Sonrası Destek

İşletmeler tedarik ettikleri elektrik ile ilgili istedikleri bilgiye, doğru zamanda ve talep ettikleri şekilde ulaşmayı bekliyor.

Elektrik tedarikçiniz ile satış sonrası dönemde iletişimi sağlamak her elektrik abonesi için önem taşımaktadır. Özellikle ön ödemeli teklif tiplerinde, mahsuplaşmalarda, saatlik tüketimlerin talep edilerek kontrol edilmesi satış sonrası dönemde en çok iletişim kurulması gereken husustur.

İlgili Makaleler

Menü