Enerji giderlerinizde görünmeyen maliyetlerden tasarruf sağlayın!

Elektrik sektöründeki mevzuat değişiklikleri ile birlikte, işletmelerin enerji yönetiminde uyguladıkları kritik kararlar, görünmeyen birçok maliyetin de faturalara yansımasına neden olmaktadır. AFA Enerji Danışmanlık, en doğru çözümü hızla hayata geçirerek, enerji maliyetlerindeki tasarrruflardan en uygun şekilde yararlanmanızı sağlar, risk ve kayıpları bertaraf ederek şirketinize değer katan çözümler sunar.

AFA Enerji Danışmanlık, sunmuş olduğu Son Kaynak Tedarik Tarifesi Danışmanlığı, Tarife Danışmanlığı, Toplu Abonelik Hizmetleri, Enerji Mevzuatı Danışmanlığı, Stratejik Satınalma Danışmanlığı, Çatı Üstü GES Projeleri ve Yenilenebilir Enerji Danışmanlığı çözümleri ile, bir işletmenin enerji yönetiminde ihtiyaç duyacağı tüm çözümleri etkili, faydalı, güvenilir ve etik bir yönetim anlayışı ile sunmaktadır.

Biz Kimiz ?

AFA Enerji Danışmanlık, şirketlerin en önemli sabit maliyetlerinden olan enerji hizmetleri konusunda çözümler geliştirmek amacı ile 2013 yılında kuruldu.

Sektörün hızla değişen dinamik koşulları ile birlikte, kısa sürede en geniş vaka deneyimine ulaşmış; Türkiye’nin her bölgesinde, her ilinde aktif olarak hizmet vererek işletmelere çözümler geliştirmiş ve milyonlarca değerinde tasarruf ve kazanım sağlamıştır.

Neden Afa ?

Enerji danışmanınızın enerji piyasaları ve teknik analiz konusundaki uzmanlığı size her zaman kazandırırken, AFA Enerji Danışmanlık tarafından şirketinize özel geliştirilen çözümler; riskleri öngörebilme, en kritik zamanlarda doğru kararları hızla uygulamaya geçirebilme kabiliyeti ile birlikte, devamlı kazanç ve verime yönelik sürdürülebilir bir enerji yönetim sistemi oluşturmanızı sağlar.

Akılcı Çözümler: Afa Enerji Danışmanlık, enerji piyasaları ve endüstri uzmanlığı ile müşterilerinize özel benzersiz ve kapsamlı stratejiler geliştirir, herhangi bir yatırım gerektirmeyen gizli değerleri ortaya çıkartarak enerji maliyetlerini azaltmak ve nakit tasarrufu sağlamak üzere tüm fırsatları kullanır.

Geniş Kapsam: AFA Enerji Danışmanlık, hizmetlerini Türkiye genelinde 81 ilde de aynı kalite ile sunar, tüm lisans sahibi enerji şirketleri ile geliştirdiği güçlü işbirlikleri ile birçok konunun hızlı ve etkin bir şekilde çözümünü sağlar.

Özelleştirilmiş Hizmet: Tek bir işletmeden Türkiye çapında dağılmış bulunan zincir işletmelere kadar, hizmet verdiği müşterilerinin ihtiyaçlarına uyum sağlayan çözümler sunar, riskleri önceden tespit ederek özelleştirilmiş stratejiler geliştirir.

Afa Enerji Analizz

Etik Değerlerimiz

AFA Enerji Danışmanlık olarak etik değerlerimize fazlasıyla önem veriyoruz. Mevcut ve potansiyel müşterilerimize güven oluşturmak ve önemli konulara çözüm getirmek için buradayız ve sahip olduğumuz değerlerimiz bu amaç doğrultusunda hareket etmemize yardımcı olur.

AFA Enerjide çalışan her arkadaşımızın farklı iş hayatı geçmişine ve kültürlere sahip olmasına rağmen hepimizin ortak noktası aynı etik kurallarını benimsememizdir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet ve dürüstlük çerçevesinde kurduğumuz ilişkiler her zaman kurumsal sorumluluk anlayışımızın temelini oluşturur. AFA Enerji Danışmanlık olarak faaliyetlerimizi doğruluk, dürüstlük ve açıklık ilkeleri çerçevesinde, çalışanlarımızın haklarına ve çıkarlarına saygı göstererek yürütürüz. Aynı şekilde, ilişki içinde olduğumuz herkesin haklarına da saygılıyız.

Karşılıklı güven ve saygının esas olduğu, şirketimizin itibarı konusunda herkesin kendisini sorumlu hissettiği bir çalışma ortamında farklılığın önemli olduğu düşüncesindedir. AFA Enerji Danışmanlık müşterilerimiz ve ticari ortaklarımızla karşılıklı olarak yarar getiren ilişkiler tesis etme amacındadır. Ticari işlerimizde ise partnerlerimizin bizimkilerle aynı iş ilkelerini benimsemiş olmalarını zorunlu tutuyoruz. AFA Enerji Danışmanlık herhangi bir siyasi partiyi desteklememekte, faaliyetlerini tamamen müşterileri ve ülkemiz menfaatlerine göre belirlemektedir.

Temel vizyonu, tüketici tarafının, enerji sektöründeki rekabette bilinçli bir şekilde yer alarak, finansal risklerden uzak durması, mevzuata uyumlu olması, fayda teşvik ve muafiyetlere doğru zamanda ve doğru şekilde ulaşması için gerekli çalışmaları dış kaynak olarak ve ek maliyet oluşturmadan yerine getiren bir danışmanlık şirketi olarak hizmet vermektir.

Uçtan uca tüm enerji süreçlerini kapsayan bir hizmet yelpazesi sunarken gelişen butik olaylarda terzi işi çözümler de üreterek, danışanlarının yönetim ve karar alma süreçlerine uyumlu şekilde çalışır.

Teknik veya yatırım gerektiren çözümlerden ziyade, finansal faydalar ortaya çıkarmayı ve gelir paylaşımı yöntemiyle uzun vadeli işbirlikleri sürdürmeyi hedeflemektedir. Bu hedefi için, tam ve kanıtlanmış müşteri memnuniyeti esasına göre çalışarak hizmet kültürünü sürekli geliştirir.

AFA Enerjinin misyonu, enerji sektörü paydaşları içerisinde, tüketici tarafını tüm platformlarda temsil eden öncü bir kuruluş olarak, sektörün liberalleşmesine katkıda bulunmak, hizmet sağlayıcılar ve hizmeti kullananlar arasında bir köprü görevi görerek, enerji sektörünün gelişim sürecini izleyen ülkenin en büyük danışmanlık şirketi vasfıyla sektörün akışına yön vermektir.

Uzman personeli ile her zaman etkin hizmet ve sonuç odaklı bir disiplin ile faaliyetlerine İstanbul merkezli olarak 81 ilde devam etmektedir.

Hiçbir sorunun cevapsız kalmadığı kusursuz bir hizmeti amaçladığımız yolculuğumuzda sizi de danışanlarımız arasında görmek isteriz.

Firma Bilgileri

Firma Adı : AFA Danışmanlık Enerji Limited Şirketi

Adres : Kavakyeli Sitesi Fetih Mah Tahralı SokA blok Kat 4 D:10 No:7 Ataşehir PK 34704

Vergi Dairesi : Alemdağ  VN. : 008080 3091

Banka Bilgileri : T.C. Ziraat Bankası A.Ş.

IBAN : TR50 0001 0015 1879 6107 8350 01

Afa

Sertifikalarımız

Hemen Ara
Biz Sizi Arayalım
X

Sizinle İletişime Geçelim

Bize Ulaşın

Sizin için ne yapabiliriz? Arayın konuşalım! Sonuca birlikte ulaşalım!