Biliyoruz; Elektrik sektörüne ayıracak vakit yok, fakat elektrik giderleriniz çok. Size destek olalım! Zaman, uzmanlık ve avantaj kazandıralım!

EPDK neredeyse her hafta yeni kurul kararları alıyor. Doğalgaza, petrole ya da kömüre yılda birçok kez zam yapılıyor.

Elektrik maliyetleri ve peşine aldığınız indirim oranları değişiyor. Her üç ayda bir elektrik tarifeleri yenileniyor. Elektrik kesintileri ve bunlara bağlı mağduriyetler ayrı bir sorun.

Bunların hiçbirini bilmek, öğrenmek zorunda değilsiniz.

Biz sizin bilmeniz gerekenleri öğrendik ve öğrenmeye devam ediyoruz.

Rakipsiz tecrübemiz ve geniş bir alana yayılmış sektör bilgimiz ile enerji sektöründe öncü bir pozisyona sahibiz.

Kurumunuzun büyüklüğü ne olursa olsun sunabileceğimiz avantajları keşfetmek için sizi hizmetlerimizi incelemeye davet ediyoruz.

AFA Danışmanlık enerji hizmetini sunanlar ile kullananlar arasında bir köprü vazifesi kurarak hizmet sunumlarında kaliteyi artırmayı hedefleyen bir danışmanlık şirketidir. Enerji konuları işletmeler tarafından daha ciddiye alınması gereken bir konudur.

Şirketimiz müşteri odaklılığı ön planda tutan ve tüm eforunu enerji sektöründe elektrik kullanıcılarının en az maliyetle, kesintisiz ve sürdürülebilir enerjiden yararlanmasına imkan sağlamak üzere danışmanlık sunan bir şirket olarak hizmet vermektedir.

Günümüzde şirketler enerji sektöründe ,çok hızlı gelişen ve yıkıcı etkiler bırakabilen kompleks bir risk ortamı içinde faaliyet gösteriyor.

Sektörde istenmeyen durumlar ile karşılaşmamak için risklerin tespit edilmesi, etkilerinin belirlenmesi, hangi risklere odaklanılması gerektiğinin belirlenmesi ve riski azaltma, transfer gibi önlemlere karar verilerek tüm sürecin yönetimini denetimini yapıyoruz.

Müşterilerimiz maliyetlerini düşürürken güvenli bir elektrik hizmeti de istiyor. AFA Danışmanlık ile işletmelere bu tasarrufu en uygun ve en güvenli şekilde aksatmadan ve ara vermeden sunmak istiyoruz. Bu felsefemiz ile en zorlu rekabet şartlarında, en önemli sabit maliyetlerden olan elektrik konusunda geleceğin çözümlerini bularak müşterilerimize en doğru yanıtı veriyor, aldığımız bilgiler ve yardımcı programlar ile enerji tüketimlerinizi, faturalarınızı ve tüketim alışkanlıklarınızı inceleyerek kullanımlarınıza çözümler sunuyoruz.

Afa Enerji Analizz
kurumsal

Etik Değerlerimiz

AFA Enerji Danışmanlık olarak etik değerlere fazlasıyla önem veriyoruz. Mevcut ve potansiyel müşterilerimize güven oluşturmak ve önemli konulara çözüm getirmek için buradayız.

Müşterilerimizle dürüstlük çerçevesinde kurduğumuz ilişkiler her zaman kurumsal sorumluluk anlayışımızın temelini oluşturur. AFA Enerji Danışmanlık olarak faaliyetlerimizi doğruluk, dürüstlük ve açıklık ilkeleri çerçevesinde, çalışanlarımızın haklarına ve çıkarlarına saygı göstererek yürütürüz.

Dürüstlük: AFA Enerji tüm faaliyetlerini dürüstlük ilkesine bağlı olarak yürütür. Çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlükle hareket eder.

Müşteri Odaklılık: Bizim için müşteri her zaman haklıdır ve müşterilerin tüm talepleri bizim için önemlidir. Onlardan aldığımız geri dönüşlerle her zaman daha iyisi için çalışırız. Müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki beklentilerine karşılık vermek ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak çözümler üretmek görevimizdir.

Gizlilik: Çalışanların, müşterilerin, tedarikçilerin ve diğer paydaşların özel bilgilerinin korunmasına özen gösterilir, bu bilgilerin üçüncü şahıslar ile paylaşılmasına izin verilmez.

Sorumluluk: Alacağımız kararlarda tüm görüşleri ve oluşabilecek sonuçları dikkatlice gözden geçirir ve yaptığımız işlerin sorumluluğunu üstleniriz. Müşterilerimizin yorumlarını göz önünde bulundurarak onlar için en uygun çözümler üzerinde çalışırız.

Tutku: Kendimizi adayarak çalıştığımız bu sektörde tutkuyla faaliyet gösteriyoruz. Yaptığımız işten gurur duyuyor ve mükemmeliyetçilikten haz duyuyoruz.

Yenilikçilik: Araştırmacı, meraklı ve yaratıcı zihinleri destekler; yenilikçi girişimlerle alışkanlıklarımızın ötesine geçmekten çekinmeyiz.

Önce hayal ettik, sonra bunların inşasına başladık ve sektördeki ilkleri gerçekleştirdik.

AFA İle Tanışın! Bir Bilene Danışın!

Biz Sizi Arayalım
X

Sizinle İletişime Geçelim

Hemen Ara WhatsApp Mesaj Hattı

Bize Ulaşın

Sizin için ne yapabiliriz? Arayın konuşalım! Sonuca birlikte ulaşalım!*Kabul Edilen Dosya Türleri .pdf, .jpg, .jpeg, .png, .zip, .rar