Hakkımızda

İşletmeniziniz enerji maliyetlerini düşürmenin yollarını mı arıyorsunuz?

Size yardımcı olabiliriz!

AFA Enerji Danışmanlık olarak doğru tarife ve fiyatları tercih etme süreçlerinde uzman desteği sağlıyor, lisans sahibi elektrik şirketlerinin sunduğu hizmetlerle ilgili ilişkilerinizi yönetiyoruz. Enerji faturalarınızın doğruluğunu kontrol ederken sektördeki maliyet düşürme fırsatlarını takip ederek sizi bunlardan haberdar ediyoruz.

Yaptığımız her işin merkezinde uzmanlık ve sektöre getirdiğimiz yenilikler yer alıyor. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve taleplerinizi gerçekleştirmek için tüm deneyimimiz ve enerjimizle sizlere hizmet ediyoruz.

Faaliyete başladığımız 2013 yılından bu yana 81 ilde 60.000’in üzerinde elektrik sayacını yönetiyoruz.

Aldığınız enerji hizmeti ile ilgili soru ve ihtiyaçlarınıza cevaplar mı arıyorsunuz?

AFA Enerji Danışmanlık elektrik hizmetini sunan lisans sahibi şirketler ile bu hizmeti kullanan işletmeler arasında köprü vazifesi kurarak elektrik hizmet sunumlarında kaliteyi artırmayı hedefleyen bir şirket olarak çalışmaktadır

AFA Enerji Danışmanlık, işletmelerin elektrik piyasasında maliyetlerini düşürmeleri konusunda hizmet vermek için kurulmuştur. Elektrik aboneliklerinizin tüketim ve fatura analizlerini yaparak, sizin için tasarruf imkânlarını ortaya koyarız.

Uzmanlarımız, aldığınız elektrik tedarik hizmeti esnasında oluşabilecek hatalardan korunmanıza, elektrik sektöründeki fırsatlardan maliyet avantajı oluşturmanıza yardımcı olurken, enerji piyasalarının tüm müşterileri için kolayca anlaşılabilir olması için gerekli her türlü çalışmayı yapar.

Enerjiniz ve memnuniyetiniz bizim için önemlidir!

AFA Enerji Danışmanlık olarak etik değerlerimize fazlasıyla önem veriyoruz. Mevcut ve potansiyel müşterilerimizle karşılıklı güven oluşturmak bizim esas politikamızdır. Çalışmalarımız sırasında danışanlarımız yanımızda değilken de etik değerlerimizden ödün vermeyiz.

Öncelikle şirketimiz, gizlilik esasına çok önem verir ve danışanlarının özel bilgilerini kimseyle paylaşmaz. Müşterilerimiz, ihtiyaç duyduğu hizmetleri alırken doğru ve güvenilir firmaları önerir, sürdürülebilir ve güvenilir fiyatlar dahilinde tercihte bulunmalarını sağlarız.

Şirketimiz mevzuat açıklıklarından ve lisans sahibi enerji şirketlerinin zaaflarından yararlanmaz. Kesinlik arz eden konularda aksiyon alır, bütün riskleri gözden geçirir böylelikle doğru bilgi ve belgeye dayanarak çalışmamızı sürdürürüz.

Sertifikalarımız

Menü