Biliyoruz; Elektrik sektörüne ayıracak vakit yok, fakat elektrik giderleriniz çok. Size destek olalım! Zaman, uzmanlık ve avantaj kazandıralım!

Neredeyse her hafta yeni bir EPDK kurul kararı çıkıyor. Doğalgaza, petrole ya da kömüre yılda birçok kez zam yapılıyor.

Elektrik maliyetleri ve peşine aldığınız indirim oranları değişiyor. Her üç ayda bir elektrik tarifeleri yenileniyor. Elektrik kesintileri ve bunlara bağlı mağduriyetler ayrı bir sorun.

Bunların hiçbirini bilmek, öğrenmek zorunda değilsiniz.

Biz sizin bilmeniz gerekenleri öğrendik ve öğrenmeye devam ediyoruz.

Rakipsiz tecrübemiz ve geniş bir alana yayılmış sektör bilgimiz ile enerji sektöründe öncü bir pozisyona sahibiz.

Kurumunuzun büyüklüğü ne olursa olsun sunabileceğimiz avantajları keşfetmek için sizi hizmetlerimizi incelemeye davet ediyoruz.

Biz Kimiz ?

AFA Danışmanlık enerji hizmetini sunanlar ile kullananlar arasında bir köprü vazifesi kurarak hizmet sunumlarında kaliteyi artırmayı hedefleyen bir danışmanlık şirketidir. Enerji konuları işletmeler tarafından daha ciddiye alınması gereken bir konudur.

Şirketimiz müşteri odaklılığı ön planda tutan ve tüm eforunu enerji sektöründe elektrik kullanıcılarının en az maliyetle, kesintisiz ve sürdürülebilir enerjiden yararlanmasına imkan sağlamak üzere danışmanlık sunan bir şirket olarak hizmet vermektedir.

Ne yapıyoruz?

Günümüzde şirketler enerji sektöründe ,çok hızlı gelişen ve yıkıcı etkiler bırakabilen kompleks bir risk ortamı içinde faaliyet gösteriyor.

Sektörde istenmeyen durumlar ile karşılaşmamak için risklerin tespit edilmesi, etkilerinin belirlenmesi, hangi risklere odaklanılması gerektiğinin belirlenmesi ve riski azaltma, transfer gibi önlemlere karar verilerek tüm sürecin yönetimini denetimini yapıyoruz.

Müşterilerimiz maliyetlerini düşürürken güvenli bir elektrik hizmeti de istiyor. AFA Danışmanlık ile işletmelere bu tasarrufu en uygun ve en güvenli şekilde aksatmadan ve ara vermeden sunmak istiyoruz. Bu felsefemiz ile en zorlu rekabet şartlarında, en önemli sabit maliyetlerden olan elektrik konusunda geleceğin çözümlerini bularak müşterilerimize en doğru yanıtı veriyor, aldığımız bilgiler ve yardımcı programlar ile enerji tüketimlerinizi, faturalarınızı ve tüketim alışkanlıklarınızı inceleyerek kullanımlarınıza çözümler sunuyoruz.

Afa Enerji Analizz

Etik Değerlerimiz

AFA Enerji Danışmanlık olarak etik değerlerimize fazlasıyla önem veriyoruz. Mevcut ve potansiyel müşterilerimize güven oluşturmak ve önemli konulara çözüm getirmek için buradayız ve sahip olduğumuz değerlerimiz bu amaç doğrultusunda hareket etmemize yardımcı olur.

AFA Enerjide çalışan her arkadaşımızın farklı iş hayatı geçmişine ve kültürlere sahip olmasına rağmen hepimizin ortak noktası aynı etik kurallarını benimsememizdir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet ve dürüstlük çerçevesinde kurduğumuz ilişkiler her zaman kurumsal sorumluluk anlayışımızın temelini oluşturur. AFA Enerji Danışmanlık olarak faaliyetlerimizi doğruluk, dürüstlük ve açıklık ilkeleri çerçevesinde, çalışanlarımızın haklarına ve çıkarlarına saygı göstererek yürütürüz. Aynı şekilde, ilişki içinde olduğumuz herkesin haklarına da saygılıyız.

Karşılıklı güven ve saygının esas olduğu, şirketimizin itibarı konusunda herkesin kendisini sorumlu hissettiği bir çalışma ortamında farklılığın önemli olduğu düşüncesindedir. AFA Enerji Danışmanlık müşterilerimiz ve ticari ortaklarımızla karşılıklı olarak yarar getiren ilişkiler tesis etme amacındadır. Ticari işlerimizde ise partnerlerimizin bizimkilerle aynı iş ilkelerini benimsemiş olmalarını zorunlu tutuyoruz. AFA Enerji Danışmanlık herhangi bir siyasi partiyi desteklememekte, faaliyetlerini tamamen müşterileri ve ülkemiz menfaatlerine göre belirlemektedir.

AFA İle Tanışın! Bir Bilene Danışın!

Hemen Ara
Biz Sizi Arayalım
X

Sizinle İletişime Geçelim

Bize Ulaşın

Sizin için ne yapabiliriz? Arayın konuşalım! Sonuca birlikte ulaşalım!