İndirimli Elektrik

Satın Alma Kararlarında Tek Kriter Fiyat Olmamalıdır!

İşletmeniz için indirimli elektrik tedarik etmek istiyor ancak arzu ettiğiniz koşulları ve indirimleri sağlayan tedarikçiler bulamıyorsanız AFA Enerji olarak size yardımcı olmaya hazırız.

Enerji sektörü özelleştirme sürecine girdiğinden bu yana enerji satın alımı yani indirimli elektrik tedariki tüm işletmeler için çok önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. “İndirimli Elektrik Tedariki”; doğru tedarik sözleşmesini, doğru zamanda, doğru fiyatla ve doğru tedarikçiden temin ettiğinizde size avantajlar sağlayabileceği gibi, yanlış kararlarla sonucunda size önemli mağduriyetler de yaşatabilir. Bu süreci yönetmek sektör bilgisi ve tecrübe gerektirir. AFA Enerji olarak biz, Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmalarla olan yakın ilişkilerimiz, sektör bilgimiz ve yıllardır edindiğimiz tecrübelerle birlikte sizler adına bu süreci en doğru şekilde yürütebiliriz.

AFA Enerji Danışmanlık; RFQ olarak adlandırılan ve içinde teklif alımına ilişkin bilgilerin de yer aldığı dokümanları hazırlayarak tedarikçilerden doğru teklifleri almanıza ve bu sayede elektrik maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur. İhtiyaçlarınıza ve üstlenebileceğiniz risk unsurlarına göre size farklı satın alma seçenekleri sunar.

Siz de enerji tedarikinizi sorunsuz yapmak, enerji maliyetlerinizi azaltmak ve sürekli gelişen enerji piyasasındaki avantajlardan faydalanmak istiyorsanız bize ulaşın.

AFA İle Tanışın! Bir Bilene Danışın!

Biz Sizi Arayalım
X

Sizinle İletişime Geçelim

Hemen Ara WhatsApp Mesaj Hattı

Bize Ulaşın

Sizin için ne yapabiliriz? Arayın konuşalım! Sonuca birlikte ulaşalım!*Kabul Edilen Dosya Türleri .pdf, .jpg, .jpeg, .png, .zip, .rar