Temel vizyonu, tüketici tarafının, enerji sektöründeki rekabette bilinçli bir şekilde yer alarak, finansal risklerden uzak durması, mevzuata uyumlu olması, fayda teşvik ve muafiyetlere doğru zamanda ve doğru şekilde ulaşması için gerekli çalışmaları dış kaynak olarak ve ek maliyet oluşturmadan yerine getiren bir danışmanlık şirketi olarak hizmet vermektir.

Uçtan uca tüm enerji süreçlerini kapsayan bir hizmet yelpazesi sunarken gelişen butik olaylarda terzi işi çözümler de üreterek, danışanlarının yönetim ve karar alma süreçlerine uyumlu şekilde çalışır.

Teknik veya yatırım gerektiren çözümlerden ziyade, finansal faydalar ortaya çıkarmayı ve gelir paylaşımı yöntemiyle uzun vadeli işbirlikleri sürdürmeyi hedeflemektedir. Bu hedefi için, tam ve kanıtlanmış müşteri memnuniyeti esasına göre çalışarak hizmet kültürünü sürekli geliştirir.

AFA Enerjinin misyonu, enerji sektörü paydaşları içerisinde, tüketici tarafını tüm platformlarda temsil eden öncü bir kuruluş olarak, sektörün liberalleşmesine katkıda bulunmak, hizmet sağlayıcılar ve hizmeti kullananlar arasında bir köprü görevi görerek, enerji sektörünün gelişim sürecini izleyen ülkenin en büyük danışmanlık şirketi vasfıyla sektörün akışına yön vermektir.

Uzman personeli ile her zaman etkin hizmet ve sonuç odaklı bir disiplin ile faaliyetlerine İstanbul merkezli olarak 81 ilde devam etmektedir.

Hiçbir sorunun cevapsız kalmadığı kusursuz bir hizmeti amaçladığımız yolculuğumuzda sizi de danışanlarımız arasında görmek isteriz.

Firma Bilgileri

Unvan : AFA Danışmanlık Enerji Limited Şirketi

Adres : Mahmudiye Mh.4820 Sk. Soylu İş Merkezi No:2/36 Akdeniz/MERSİN

Vergi Dairesi : İstiklal V.D / 0080803091

Banka Bilgileri : Türkiye İş Bankası – Babil Kavşağı-Mezitli Şubesi / Müşteri No : 25875009 /

Hesap No : 6616 / 0015455

IBAN : TR14 0006 4000 0016 6160 0154 55

Afa

AFA İle Tanışın! Bir Bilene Danışın!

Hemen Ara
Biz Sizi Arayalım
X

Sizinle İletişime Geçelim

Bize Ulaşın

Sizin için ne yapabiliriz? Arayın konuşalım! Sonuca birlikte ulaşalım!